"

Thajská masáž má blahodárný vliv na psychické i fyzické zdraví člověka

11. 06. 2020 , aktualizace: 05. 07. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Šárko, za 10 let jste jistě měla možnost vyzkoušet bezpočet typů thajských masáží. Jaká je ale ta vaše nejoblíbenější? A proč?

Ano, samozřejmě. Vyzkoušela jsem všechny naše masáže. K mým nejoblíbenějším patří Aroma a Forever young. Aroma je pro mě skvělá kombinace důkladné masáže s relaxací. Osobně preferuji silovější olejovou masáž na 90 minut, kde mi terapeutka pomůže od bolestí, které mě trápí a zároveň si i odpočinu od každodenních starostí.

Šárka GratclováForever young využiji vždy, když mám málo času. Masáž trvá pouze 45 minut, ale skvěle uleví bolavým zádům, které se masírují olejem a zároveň prohřívají bylinnými balíčky. Závěrečná masáž obličeje mi vždy navodí příjemný pocit a zároveň pomůže od tvorby vrásek.

Značka Sabai, když před 15 lety vznikla a vstoupila na český trh wellness aktivit, nasadila vysokou laťku – co se kvality poskytovaných služeb týče. Vám se tuto kvalitu daří úspěšně držet a stále posouvat v Brně již 10 let. Čím to?

Tvrdá práce. To je asi jediná odpověď, která mě napadá. :-) Samozřejmě je pro nás i velmi důležitá zpětná vazba klientů, která nám velmi pomáhá udržet a zlepšovat zavedené standardy.

Podléhají thajské masáže nějakým trendům? Přizpůsobujete vaši nabídku zákazníkům?

Dá se říct, že ano. I když klasika je klasika a dělá se stejně už přes 2000 let, doba jde dál, a i my se musíme přizpůsobit novým trendům a požadavkům klientů. Proto zavádíme masáže ušité na míru, např. pro klienty se sedavým zaměstnáním, nebo různé anticelulitidní, zeštíhlující a pečující procedury.

Kdo je takový běžný, pravidelný klient vašeho centra? A z jakého důvodu využívá vašich služeb?

Poměr žen a mužů se v posledních letech více a více srovnává. Dříve to byly spíše ženy. Nyní už i muži vědí, že je dobré o sebe a své zdraví více pečovat. V dnešní hektické době se lidé potýkají s různými zdravotními problémy a pomoc hledají i u nás. Nebo si prostě chtějí jen odpočinout a jiní zase přicházejí za nevšedním zážitkem.

Sabai Brno

Existuje nějaké věkové omezení pro thajskou masáž? Mám na mysli – od kolika let mohou děti či mladí lidé k vám přijít?

Já vždy doporučuji thajské masáže spíše pro dospělé. Pokud bych měla doporučit nějakou věkovou hranici, více se kloním k věku 15 let a výše. Samozřejmě nás ale navštěvují i mladší. Je to hodně individuální a záleží i na typu zvolené masáže.

Prospívá thajská masáž seniorům?

Ano, jak jsem již zmínila, thajská masáž má blahodárný vliv jak na psychické, tak na fyzické zdraví člověka. A kdo jiný toto více potřebuje než senioři, kteří nás hojně navštěvují. Navíc mají možnost si po masáži u čaje povykládat s naší obsluhou recepce, což velmi kvitují především senioři, kteří se často cítí osaměle.

Když bychom to vzali z pohledu žen: Jaké typy masáží preferují? Tahle informace se bude hodit také nám, mužům, ve chvíli, kdy budeme přemýšlet o zajímavém dárku pro naše polovičky 😉

Ženy preferují většinou olejové masáže a pečující procedury. Nejoblíbenější je asi Coconut dream. Klientce se dostane péče komplexní od peelingu celého těla, přes masáž až po anti-age masáž obličeje a dekoltu.

Co takový muž?

Muži mají většinou problémy s namoženým svalstvem, a preferují tím pádem nahřívací masáže s bylinkovými balíčky nebo lávovými kameny.

Sabai thajské masáže Brno

Můžeme doporučit thajské masáže i sportovcům? Například?

Pro sportovce je velmi vhodná tradiční thajská masáž. Lepší strečink po sportu si snad ani nedokážu představit. Samozřejmě i ty nahřívací mají svůj smysl pro uvolnění namoženého svalstva.

Na závěr mi dovolte se zeptat: Co je u vás v Sabai nového?

Minulé léto jsme rekonstruovali zázemí šaten pro klienty a recepci. Kdo nás tedy od té doby nenavštívil, může se těšit na příjemnější a intimnější prostředí. Od července bude také v nabídce 15minutová masáž hlavy, kterou nově zavádíme a je možné ji absolvovat v kombinaci s jakoukoliv naší masáží.

Dá se říct, že i online rezervace, které sice fungují už přes rok, ale myslím, že tuto variantu spousta klientů ještě neobjevila, přitom se zde nabízí možnost velmi výhodných tzv. early bookings.

Veškeré informace naleznete na www.sabaibrno.cz

Děkuji Vám za rozhovor a přeji mnoho dalších úspěšných let.

Sabai Brno


Jinde na SrdceMoravy