"

České nealkoholické Champi je tu pro děti, abstinenty i řidiče

24. 02. 2020 , aktualizace: 11. 03. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Vloni na Vánoce rozjela společnost mams prodej své vlajkové lodi – jak prezentuje na svém webu i sociálních sítích – jedinečného nealkoholického nápoje Champi. Navíc se prý Champi může pochlubit tím, že je vyrobeno v Česku, bez přidaného cukru, bez konzervantů a aromat, zkrátka bez chemie a nepasterizované.

Rozhodli jsme se pro vás zjistit o Champi maximum informací přímo od spolumajitelky Michaely Syrové, které, jak věříme, se budou hodit do každé rodiny, oslavujícím abstinentům i každému řidiči, který si na oslavě vytáhne Černého Petra.

Michaelo, za každým úspěchem stojí příběh. Jaký je příběh vašeho Champi?

To, že matky pro svoje děti udělají téměř nemožné, je známá věc a v našem případě tomu není jinak. Moje dcera nezvládala dobře první návštěvy mateřské školky, proto jsme vymyslely, že každý neproplakaný den oslavíme. A opravdu každý den po školce nákup v obchodě a hurá na oslavu. 

Když jsme potom řešily s kolegyní složení produktu, které jsme měly v té době k dispozici a co náš trh nabízí, tak zárodek myšlenky vzniku Champi byl na světě.

Jak dlouho trvalo od prvotní myšlenky po to, kdy první Champi vyjelo z výrobní linky?

První myšlenka se zrodila před skoro pěti lety. První láhev Champi přesně před rokem.

Jaký to byl pocit?

Jako po porodu, opravdu. Euforie, jste šťastní, že už je to na světě, hodně to bolelo a zároveň víte, že ještě bolet bude.

Co znamená bílá, černá, růžová, modrá barva na etiketě? Už vím – svatba, pohřeb, rande, narozeniny!

Více než o barvu jde o grafiku na etiketě, bílá s černou mají grafiku pro dospělé a růžová s modrou pro děti. Celkově jsme se snažily barvy a náměty na grafiku udělat tak, aby vzniklo něco originálního, vkusného, a hlavně vhodného pro všechny životní události, právě i takové, které zmiňujete.

Champi

Na trhu nealkoholických nápojů je toho dnes poměrně dost. A aniž bychom nyní řešili kvalitu toho, co je aktuálně na trhu k mání, mnoho výrobců, zvláště těch, co dodávají do velkých obchodních řetězců, bojuje o zákazníka cenou. Jak bude bojovat o zákazníka vaše Champi? V čem je výjimečné?

Champi je výjimečné svým složením a způsobem výroby. Jedná se o 100% jablečnou šťávu, ničím neředěnou, vždy čerstvě vymoštovanou a zpracovanou tak, aby se nepoužila žádná chemie, tzn. žádný konzervant, aroma, barviva a žádný přidaný cukr. Z tohoto pohledu není na českém trhu výrobek, který byste postavil k Champi a řekl, že je úplně stejný a liší se jen cenou.

Kde si tedy mohou Champi naši čtenáři zakoupit?

Čtenáři nás mohou sledovat na našich webových stránkách, sociálních sítích, kde jsou vždy aktualizovaná místa, kde nakoupit. 

Vím, že se Champi prodává v tradičních kamenných obchodech. Plánujete i on-line prodej?

Ano, již teď Champi najdete na www.scuk.cz  nebo www.justwinestore.cz , v brzké době budeme mít spuštěn vlastní on-line prodej.

Michaelo, testujete Champi na dětech? Jistě i zpětná vazba od dětí byla důvodem, že jste se pustila do výroby.

Děti byly ten impuls. Doteď jsou pro nás ti nejlepší degustátoři, protože ti Vám řeknou na rovinu, jak to chutná/nechutná. Navíc jsme právě díky dětem, kamarádům našich dcer, zjistily, že Champi je vhodné pro diabetiky a jinak výživově zdravotně omezené děti. Víme, jak se jablko chová v tekutém stavu a hlavně tím, že nepřidáváme žádnou chemii, nevznikají žádné nežádoucí účinky při konzumaci.

Champi

Můžete nám, jako odbornice na oslavy všeho typu, doporučit, k jakým příležitostem se hodí vaše nealkoholické Champi?

Champi je pro nás oslava života jako takového, proto se hodí ke každé příležitosti. Příležitost je i maličkost, která z obyčejné chvíle a běžného okamžiku dokáže udělat ten nezapomenutelný zážitek. Například první vytrhnutý zoubek, první návštěva školy, ale i prohraný zápas, pád z kola, jsou to zdary i nezdary, které tvoří náš život.

Champi vzniklo z potřeby mít něco zdravého, přírodního a vkusného na oslavy pro děti, ale postupem času se ukázalo, že je vhodné pro všechny účastníky oslav, pro prarodiče, pro kojící a těhotné matky, pro věčné řidiče, vyznavače zdravého životního stylu. Champi neslaví jen na rodinných oslavách, ale i na firemních a společenských akcích a z toho máme velikou radost.  

Děkuji Vám za rozhovor a přeji mnoho a stále oslavujících zákazníků!


Jinde na SrdceMoravy