"

Evelína zažívá „svůj den“ každý den

11. 11. 2019 , aktualizace: 12. 11. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Evelína, vlastním jménem Eva Vlachová, je módní stylistka, blogerka a event manažerka. Pracuje jako manažerka brněnské prodejny VÝVOJ Třešť, je ambasadorkou autosalonu CanoCar, a navíc rozjíždí svůj nový projekt Zažij svůj den.

Nemohli jsme se nezeptat, jak se to dá všechno stíhat a hlavně: Není toho na jednoho člověka trochu moc?

Evelíno, není toho na jednoho člověka trochu moc?

😊 Hodně lidí se mě na to ptá, ale je to spíš proto, že se nepohybují ve stejné branži jako já. Víte, ono ve skutečnosti se jednotlivé projekty dost prolínají, a co nemůžu udělat jako manažerka ve Vývoji, zase vytvořím ve svém projektu Zažij svůj den.

Evelína

Auto potřebuji na své eventy a psát o módě? To už je jednoduchá matematika. Pracuji v módní oblasti tak dlouho, že napsat o něčem takovém článek je otázka pár minut, obrazně řečeno. Takže? Jde to a není to vůbec těžké.

Jak jste se vlastně dostala k práci módní stylistky?

Je to moje celoživotní vášeň a láska v jednom. Musela jsem se na tento post vypracovat. Někým takovým se nazvat, to chce odvahu a já do tohoto titulu byla vlastně nasměrována tím, jak jsem se postupně vypracovávala.

Učila se, studovala a mýma rukama prošlo několik stovek lidí, kterým jsem změnila pohled na módu a styl. Dnes je spousta blogerů, stylistů, vizážistek, ale tohle je práce velmi náročná a vyžaduje skutečně všeobecný přehled. Musí vás to bavit, musíte se do tohoto oboru zamilovat, jinak to nemá smysl.

Jako manažerka jsem prošla několika módními značkami, kde jsem se učila zpracování materiálů, složení, učila jsem se etiketu a druhy dress codu, pozorovala jsem lidi a vycházející kolekce. Tohle mě naučilo nejvíc. Mít cit na to, co komu sluší, jsem měla odmalička, jen jsem se rozhodla víc a víc rozvíjet svůj talent. A to mi zůstalo. 😊

Tahle praxe se vám asi hodí i v rámci vaší práce pro značku VÝVOJ…

Velmi. Mám své názory, co se týče prodejnosti oblečení, marketingu, PR, prodejních dovedností ohledně prodavaček a všeho okolo. To ale neznamená, že nejsem nakloněná jakémukoliv jinému pohledu na věc, a pokud vím, že je lepší než můj, nebo přinese svěží vítr, tak má určitě moji plnou podporu.

Manažerkou Vývoje jsem se stala především proto, že jsem dostala důvěru a maximální podporu vedení. Ale vzhledem k tomu, jaký jsem člověk, vím, jak velká je to odpovědnost a té si nesmírně vážím.

Jste také ambasadorkou autosalonu CanoCar. Co takové ambasadorování vlastně obnáší?

Lidé nemají rádi, když se jim cpe něco, co zavání placenou reklamou. Já zase nemám ráda, když někdo propaguje něco, s čím není spokojený, nebo to dělá jen kvůli penězům. Mám své životní zásady, a těch se držím i v této oblasti. Proto upřímně říkám, že jsem hrdou ambasadorkou autosalonu CanoCar v Brně a obnáší to jediné. Být vidět a jezdit v autě na všechny akce, kde se objevím, nebo které pořádám.

Evelína

V jakém typu jezdíte?

Rok jsem jezdila v autě od CanoCaru, které mi zapůjčil brněnský salon a jednalo se o Suzuki Vitara. Měla slabší výkon motoru, ale splňovala moje požadavky na komfort, jízdní vlastnosti, pohodlí na delší cesty a spotřebu. Nyní jsem dostala úplně nový model a musím říct, že je to bomba!!! Ty mouchy, které to mělo právě v motoru, jsou pryč a nemůžu si tohohle červeného ďábla vynachválit.

Interiér je černostříbrný, takže elegantní (ke mně 😊). Motor je 1,4 Turbo Jet, a to je prostě ohromná síla. Je pohodlné na velké vzdálenosti. Jako vášnivá houbařka s ním miluji i cesty do lesa… prostě tohle auto mě nikdy nezklamalo. A když někam přijedu, tak je to prostě poznat! 😉

Evelíno, rozjíždíte také zbrusu nový projekt Zažij svůj den. Můžete jej našim čtenářům představit?

Pohybuji se mezi spoustou zajímavých a různorodých lidí – ti mě přivedli k myšlence projektu Zažij svůj den. Stěžovali si, že neví, kam na rande, jak překvapit svou polovičku, jak vyřešit ten či ten problém, jak zorganizovat určitou akci. Tak jsem to prostě nazvala Zažij svůj den, protože ve finále jde opravdu o ten určitý den, s určitým zážitkem a s určitými lidmi. A má to být zážitek jedinečný, který se neděje každý den, ale je zážitkem výjimečným.

Již někdo zažil takový den? Jak to vypadalo?

Přišel klient a chtěl udělat radost svojí ženě na výročí. Domluvili jsme kuchaře, vizážistku, květiny, číšníka a řidiče. Žena přijela domů, kde na ni již čekal personál, který ji učesal a nalíčil na večer. Jakmile přijel domů manžel, servírovala se večeře, ke které měli svého osobního číšníka. Číšník obstaral veškeré detaily při večeři, řidič dovezl květiny a po večeři odvezl oba na procházku na kolonádu. Bylo to kouzelné.

To je jen jeden z příběhů… Už teď mám v plánu seznamovací večer pro lidi, kteří někoho hledají, a to bude bomba!

Paní Evo, k vaší práci, před kterou tedy klobouk dolů – jak tohle všechno skloubit, aby to fungovalo – patří také psaní. A já myslím, že bych nyní mohl také prozradit, že pro časopis SrdceMoravy.cz připravujete dva hodně zajímavé články, a to 11 hříchů, kterých se nesmí dopustit muž na rande a 11 hříchů, kterých se nesmí na rande dopustit žena!

Necháte nás lehce nahlédnout pod pokličku = na co se můžeme těšit a kdy články vyjdou?

Budu psát samozřejmě nejen ze své zkušenosti, ale ze zkušenosti mnoha lidí, které jsem na toto téma vyzpovídala. Nečekejte žádné nudné řádky, ale půjdeme pěkně do těla a do hloubky. Bez servítek, takže se máte na co těšit! A kdy? Již v druhé polovině listopadu.

Děkuji za rozhovor a ať se Vám daří!

 

Na stránku Evelína pokračujte ZDE


Jinde na SrdceMoravy