"

Centrum SPINNING & FITNESS se specializuje na zdravé a trvalé hubnutí

28. 10. 2019 , aktualizace: 08. 11. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Centrum SPINNING & FITNESS se specializuje na zdravé a trvalé hubnutí

Pane Drastichu, je vaše centrum určeno primárně pro muže nebo nemusí mít ostych ani ženy?

Centrum SPINNING & FITNESS je určeno pro obě pohlaví. Výhodou je fakt, že klientky navštěvující lekce SPINNINGu musí projít přes část posilovny a vidí na vlastní oči třeba i 50 či 60leté netrénované ženy cvičící v posilovně. Samozřejmě se těmto lidem věnujeme a průběžně opravujeme jejich případné chyby v provedení posilovacích cviků.

Vzhledem k tomu, že aktivní svalová hmota je hlavní příčinou odbourávání tuků u mužů i u žen, tak by posilování mělo být jednou z hlavních aktivit u všech lidí, kteří chtějí zhubnout a svoji postavu si udržet dlouhodobě.

Vy sám tvrdíte, že nejen klasická posilovna, ale také SPINNING® je jedním z nejlepších aerobních cvičení pro zdravé hubnutí.

Podle mě je SPINNING® hlavně nejefektivnější! A navíc jej může absolvovat i úplný začátečník.

SPINNING & FITNESS

Opravdu?

Ano, může. Pro úplné začátečníky máme ve SPINNING & FITNESS speciální nováčkovskou lekci. Pro začátečníka (i sportovně zdatného) je velmi důležité tuto lekci absolvovat, ale úplně postačí jedna návštěva. Tato lekce je koncipovaná tak, aby si nově příchozí vyzkoušel všechny styly jízdy, které ho mohou potkat na standardních lekcích.

Lektor nováčka naučí nastavení Spinneru tak, aby sedělo přesně jeho osobě a sdělí mu mnoho dalších cenných informací o spinningu a jeho možnostech. A hlavně na této lekci každému vysvětlí, jak se chovat a jezdit na ostatních lekcích, aby nepřepínal své síly.

SPINNING & FITNESS

Tyto ostatní lekce jsou pro jezdce jakékoli úrovně zdatnosti nebo ,,nezdatnosti", pokud mají za sebou nováčkovskou lekci.

Takže když chci zhubnout – kombinuji posilovnu a SPINNING®?

A navíc si vás neustále měříme 😊 Tím myslím měření na přistroji InBody, který dokáže přesně analyzovat složení lidského těla (množství tuku, aktivní svalové hmoty, vody, zvlášť v jednotlivých končetinách a v trupu).
Při správném sestavení tréninkového plánu a stravovacích doporučení se v prvních týdnech může stát, že váha klienta zůstane stejná nebo se dokonce o nějaké to půlkilo zvýší, což může být velmi demotivující.

Dotyčnou osobu vždy těžko přesvědčuji, že to způsobuje mírný nárůst aktivní svalové hmoty na úkor tukové tkáně. Další týdny vždy přijde na řadu i snižování váhy, které je ale trvalé!

InBody je velmi dobrá pomůcka při sestavování tréninkových plánů a jídelníčků šitých na míru klienta. Zvlášť při požadavku na odbourávání tuku je u InBody neocenitelné grafické znázornění úbytku tuků i přes to, že ze začátku nemusí dojít zároveň ke snížení celkové váhy.

Pro mě je InBody výborná pomůcka pro motivaci klienta-ky, abychom se společně snažili vykročit správným směrem ke zdravému odbourání tuku, zlepšení kondice, pěkné postavě, a to hlavně navždy bez jo-jo efektu.

Kdybyste to měl shrnout…

Tak chcete-li zhubnout a myslíte to opravdu vážně – doporučíme vám náš lety i klienty ověřený balíček Do formy na 3 měsíce.

Nejdříve si změříme vaše hodnoty na přístroji inBody, pak vám na míru připravíme tréninkový plán, který zohlední, zda studujete, pracujete, jste-li na mateřské apod., paralelně připravíme jídelníček a pustíme se do toho.

Dle vašich časových možností cvičíte u nás ve fitku, chodíte na SPINNING® či na vhodné sálové lekce. V průběhu celých tří měsíců navíc podstupujete pravidelná měření, abychom mohli společně sledovat, jak se vám daří nebo skvěle daří 😉 hubnout s tím, že nebudete ztrácet svalovou hmotu! To je velmi důležité.

SPINNING & FITNESS DO FORMY

A vážně to funguje?

Ano. To dokazují reference našich klientů. Je to ale dřina – bez toho se prostě tuku jen tak nezbavíte. Navíc dřina podpořená maximální disciplínou v rámci stravy. V tom vás podrží a vede krok za krokem náš jídelníček. Budete až překvapení, kolik toho budete moci sníst 😉

Pane Drastichu, jaký je Váš oblíbený sport?

Jako bývalý kulturista mám rád, a rád to přiznám, klasickou posilovnu. To je tak trochu můj denní chleba, rád se doslova zničím tréninkem se železem. V zimě si pouštím do žil adrenalin ježděním na lyžích. Dalším mým oblíbeným sportem je nohejbal, ale také stolní tenis a motorky... jak vidíte, nějak nedokážu říct nejoblíbenější. Před několika lety jsem navíc propadl závodům na dračích lodích 😊

Jaké je Vaše oblíbené místo, kde strávit dovolenou?

Kdekoliv, kde se líbí mé ženě a dětem.

Máte nějaký nesplněný sen?

Chtěl bych mít víc času na všechny své blízké, které mám rád.

Můžete nám říct vaše motto?

Nevím, jestli je to zrovna motto, ale snažím si užít v životě každou chvilku a občas vyloudit pár jisker štěstí a radosti v očích mých blízkých a kamarádů, protože žijeme jen jednou.

Vlastně mám jedno motto:

Dostaneme tě do formy!

SPINNING & FITNESS
Od roku 2000 specialista na SPINNING® a zdravé hubnutí... na furt!


Děkuji Vám za rozhovor.

Na stránku SPINNING & FITNESS pokračujte ZDE

 


Jinde na SrdceMoravy